תחומי עבודה

עיצוב ופרסום

עיצוב ופרסום אפקטיבי

עיצוב טוב ונכון הוא עיצוב המותאם במדויק לעסק שלכם. משלב התכנון לאורך העיצוב ובחירת המדיה הפרסומית המטרה היא אחת – למצוא את הדרך האפקטיבית ביותר למקסם את פוטנציאל המכירות שלכם.

בתוך מסגרת זו, עיצוב יפה ומושך עין הינו חשוב למטרות העסק. העיצוב יבליט את היתרונות ויעזור לכם לתפוס את תשומת לבו של הלקוח הפוטנציאלי. פרסום נכון יצור תגובה פסיכולוגית חיובית שתגרום לו לקנות דווקא אתכם. הצרכן יחפש את הערך המוסף שאתם מביאים לו, ואתם תגדילו את היקף המכירות!

מדיה וכלי פרסום

בחירת המדיה הפרסומית מורכבת מסוג העסק, המוצר או השירות שאתם מספקים, קהל היעד שלכם, ומהאסטרטגיה העסקית שהצבתם לעצמכם.

לכל מדיה יש ייחודיות ויתרונות משלה, ולכל קהל יעד יש מדיה אפקטיבית יותר. קו פרסומי נכון יהיה אחיד ועקבי, ויצור המשכיות מיתוגית ועיצובית בכל מקום שהצרכן נתקל בכם.

דוגמה טובה להבדל שבין סוגי מדיה שונים היא בין דיגיטל לפרינט. בפרסומת דיגיטלית המיקוד הוא להניע את הצרכן להקליק לאתר/שירות שאתם מספקים. לעומת פרסומת בעיתון או ברחוב שבה המיקוד ידגיש את הכתובת או מספר הטלפון שלכם.

בכל מדיה שתבחרו החזות העיצובית שלכם צריכה לכלול קווים עיצוביים זהים כדי לשמור על קו מותגי ברור, לכן תכנון העיצוב וקביעת הצורה הפרסומית הוא חשוב ביותר.

תהליכי עיצוב

דבר ראשון אנו נקשיב לכם. אתם בעלי העסקים יודעים יותר טוב מכל אחד אחר על העסק שלכם, על הפוטנציאל בו, ועל המטרות שהצבתם לעצמכם. יחד נגבש את הקו העיצובי שנכון בשבילכם. לאורך העבודה אתם תהיו שותפים מלאים בהחלטות וברעיונות המקצועיים שאנו נציע, תוך לוח זמנים מוגדר ומוסכם, אנו ניתן מענה יצירתי לכל צורך אפשרי. ביחד בונים הצלחה!

אחרי תכנון האסטרטגיה הכללית, נוכל להתקדם לעבודות העיצוב השונות בהתאם לתוכנית. בניית מיתוג וחזות עיצובית, ניירת חברה, מודעות, פליירים, חוברות וקטלוגים, מודעות לעיתונות, מודעות חוצות, ועוד.

אנו ניצור כל מה שהוא אפקטיבי, נכון, ויעיל ביותר בשביל ההצלחה שלכם.

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל כדי שהפרסום שלכם יהיה טוב, אפקטיבי, ומתאים ביותר לעסק שלכם – בכל מדיה שהיא. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מיתוג וברנדינג

מיתוג וברנדינג

מיתוג הוא הצעד הראשון בדרך להקמת כל עסק מוצלח. החל מבחירת השם הנכון, ועד ליצירת זהות מותגית מלאה הכוללת צבעים, לוגו נכון ובחירת שפה חזותית המותאמת לעסק ולקהל היעד שלכם.

בתהליך זה אנו שמים את אבני היסוד השיווקיים לכל עסק או מוצר, ומכוונים אתכם לקהל היעד הנכון שנשאר אתכם לאורך זמן.

מיתוג עסק חדש

אנו מתמחים במיתוג לעסקים חדשים ובליווי המותג בתהליך ההקמה, תוך מתן ייעוץ פרסומי ושיווקי כולל. החל מבחירת שם העסק ועד לקביעת הקו המותגי והשיווקי להמשך הדרך.

התפיסה שלנו היא, שבניית המותג צריכה להיות בעלת חשיבה לטווח ארוך, תכנון מדויק של מטרות העסק וקהלי היעד – ובהתאם לכך בניית עיצוב ושפה מותאמת לצרכנים.

מיתוג לאורך זמן

מיתוג עסק או מוצר לאורך זמן דורש חשיבה מתמדת ויד על הדופק מול הצרכנים. על המיתוג לדבר בשפה ברורה ועקבית, להיות קליט וזכיר, ובמידת הצורך גם להיות עדכני ודינמי.

אנו מתמחים בליווי עסקים ומותגים, ובמתן פתרונות שיווקיים ויצירתיים לכל צורך שידרש. עם ניסיון של שנים בשיווק ומיתוג אנו נייעץ לכם בדרך לשמירה על העסק והמותג שלכם לאורך זמן.

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל כדי שהמיתוג שלכם יהיה נכון ואפקטיבי ביותר. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

אינטרנט ודיגיטל

אתרים ודיגיטל

הנוכחות שלכם ברשת האינטרנט בעידן של מידע מהיר היא יותר מחיונית. האינטרנט הוא אחד ממנועי הצמיחה הגדולים ביותר במאה ה-21. כל עסק, שירות, או מוצר שנמצא באינטרנט הוא מכפיל כוח בשבילכם ומהווה דרך להגיע לכמות גדולה של צרכנים ולקוחות.

עם מגוון הכלים הרחב שיש במרחבי הרשת, כל עסק יכול לגדול ולהתפתח במהירות ובזמן קצר.

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר מקצועית מקיפה מספר תחומי עבודה: איפיון תכנון ועיצוב, בחירת תכנים שיווקיים, בנייה מוקפדת ונכונה לאתר מהיר ויעיל, ועדכון שוטף ואחזקה לאורך זמן.

בין אם מדובר באתר אינפורמטיבי, או אתר מסחר וחנות אלקטרונית, אנו נלך אתכם לאורך כל שלבי בניית האתר עד להשלמתו המלאה. נבחן בדיוק את הצרכים שלכם, ונתאים לכם מעטפת דיגיטלית המתאימה ביותר לעסק שלכם.

אנו מתמחים באתרי איכות נקיים ומקצועיים, המתאימים לכל סוגי המסכים והמכשירים, טאבלטים וניידים, עם מערכות ניהול תוכן לקלות ניהול ותפעול.

מערכת ניהול תוכן – וורדפרס

מערכת ניהול תוכן מאפשרת לכם ניהול ושליטה מלאים באתר, בממשק משתמש ידידותי וקל, מערכת זו יוצרת אתר דינמי עדכני ומתקדם.

מערכת וורדפרס היא הפופולרית ביותר כיום בעולם האינטרנט. המערכת מאפשרת גמישות מלאה ואפשרויות שדרוג והרחבה לאתר ככל שידרש. בנוסף המערכת מקבלת עדכוני אבטחה ושדרוג קבועים מחברת וורדפרס לאתר עדכני ומאובטח. אנו מתמחים בתכנון והקמת אתרי וורדפרס, באחזקתם לאורך זמן, ובהתאמת המערכת לצרכי הלקוח תוך מתן ייעוץ וליווי מלא בתהליך ההקמה.

עם ניסיון של שנים במערכת זו, אנו נתאים לכם את האתר המושלם בשבילכם!

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל שהנוכחות האינטרנטית שלכם תהיה ייצוגית ואפקטיבית ביותר. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

ממשקי משתמש

ממשקי משתמש – UI-UX

בכדי לעצב ממשק משתמש מודרני בכל פלטפורמה שהיא נדרשת עבודה ומומחיות מיוחדת. אנו מתאימים את המערכת לקהל היעד וצרכיו מתוך ניסיון רב באינטראקציה של משתמשים במערכות דיגיטליות.

בין אם מדובר באתר אינטרנט, אפליקציה, או כל ממשק אחר – חווית משתמש טובה ונוחה תאפשר לכם להגיע ליותר לקוחות, לשמר אותם בנאמנות, ולהתקדם לעולם הדיגיטלי בבטחה.

ממשקי אתרים

האתר הוא האמירה והנוכחות שלכם באינטרנט. בתהליך עיצוב האתר אנו מכניסים את המותג והחוויה הייחודית שלכם לידיים של כל לקוח פוטנציאלי ברשת!

תהליך העיצוב מוקפד מאד, ודורש ניסיון רב בממשקי אינטרנט והתנהגות משתמשים. בתהליך זה אנו מתכננים את פונקציות האתר השונות, ואת צורת האינטראקציה שיבצעו גולשי האתר. דגש מיוחד ניתן בעיצוב האתר לטאבלטים ומכשירים ניידים התופסים נתח רחב מאד כיום מכלל תעבורת הרשת.

אנו מתמחים בעיצובי אתרים מתקדמים ודינמיים, המותאמים לכל המכשירים השונים, ובאיפיון האתר בצורה אפקטיבית לצרכים ולמותג שלכם!

אפליקציות ומערכות

שילוב של מראה עדכני ודינמי, עם ממשק נכון וקל הם אבני היסוד בתכנון כל מערכת מודרנית. עם המהפכה הדיגיטלית נוצרו מקומות מגוונים ביותר בהם מגיע הצרכן במגע מול מערכת וממשק משתמש.

מערכות אלו שונות בתכלית מדפי אינטרנט סטנדרטיים. תוך ניצול יכולות המכשיר שבו פועל המשתמש (לדוגמה: מצלמה או קורא טביעת אצבע) מערכות ואפליקציות משנות את הדרך שבה באים אנשים במגע מול ממשקים אלקטרוניים. חווית השימוש היא אישית יותר, מותאמת יותר לצורך הספציפי המיידי, ותכנונה דורש הליך קפדני ומחושב.

אנו מתמחים בתכנון ועיצוב ממשקים בכל פלטפורמה שהיא, תוך שימת דגש על היכולות השונות ועל מראה מודרני וייחודי.

בואו לבנות איתנו את העתיד הדיגיטלי לעסק שלכם!

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל שהנוכחות האינטרנטית שלכם תהיה ייצוגית ואפקטיבית ביותר. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

וידאו ותדמית

וידאו ותדמית

וידאו ותנועה הם דרכים נפלאות ליצור רושם עמוק על אנשים. התנועה והסאונד מאפשרים להציג דברים בצורה מושכת ודינאמית, ולהעביר את המסר בצורה משכנעת וייחודית. בוידאו כל שניה חשובה, וכל עריכה מחושבת בקפידה.

בין אם זה וידאו אישי, או עסקי מקצועי, אנו נערוך לכם את הוידאו בצורה מקצועית ומרגשת. תוך הקפדה על איכות וחשיבה על הפרטים הקטנים.

פתיחים וסרטי תדמית

סרטי תדמית לעסק שלכם יכולים לשנות את התפיסה הצרכנית עליכם מקצה לקצה. סרט תדמית טוב ידגיש את כל מה שיש לכם להציע, בצורה מושכת ומשכנעת, תוך העברת כל המסרים החשובים שתרצו. פתיחים מקצועיים יעזרו לתת לכל סרט שלכם תחושה מקצועית וממותגת.

וידאו ותדמית מוצלחים הם כלי חשוב להעברת המסר השיווקי בצורה יעילה בעולם הדיגיטלי.

ערוץ יוטיוב עסקי ממותג

כעסק וכחברה שרוצה להגיע אל קהל הצרכנים בכל מקום, ערוץ יוטיוב ממותג ובולט יעזור לכם להגיע לאלפי צרכנים פוטנציאלים. הערוץ יכול לסייע בהדרכות והסברים, חיזוק ושיפור תדמית החברה, ועוד.

אנו נפיק לכם סרטונים מכל סוג שידרש, באופטימיזציה מלאה ליוטיוב (או לכל מערכת וידאו אחרת כמו וימאו) לאסטרטגיית וידאו ותדמית מוצלחת ויעילה.

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל שתצליחו להעביר את המסר שלכם בהצלחה בכל מדיה שהיא. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות

מצגות יעילות במיוחד בהעברת רעיונות מורכבים בצורה אינטואטיבית.
רעיונות עסקיים, הצגת מערכות או מודלים מורכבים, ושיווק לגופים שונים – הם חלק מהדברים שיוצגו בצורה יעילה ומרשימה באמצעות מצגת דינמית ומעוצבת.

אנו משתמשים במגוון כלים להצגת המסר בצורה אפקטיבית. טקסטים, אנימציה, תמונות, ווידאו משולבים יחד כדי להעביר כל מסר וכל רעיון שיווקי.

תכנון והצגת מצגת

מצגת טובה מתחילה בתכנון נכון. סידור החומר בצורה מקצועית שתקל על הצופים הוא השלב הראשון.

אנו נחלק את החומר לפרקים וראשי פרקים, נדגיש את מה שחשוב ונקבע את האפקטים הנדרשים לכל חלק. סידור זה הוא חיוני בהעברת המסר, וישפיע רבות על החוויה כולה.

העיצוב יתבצע בצורה נקייה ויוקרתית, תוך שמירה על קוי המותג והתאמה לרעיון המוצג.

הצגה והופעה

ההופעה שלכם היא המפתח להצלחת כל מצגת. השכנוע האישי, ההסברה וההדגשים שתתנו יעשו את כל ההבדל בין הצלחה לכישלון.

עליכם תמיד לזכור שעזרים טכנולוגיים מוצלחים ככל שיהיו לא מחליפים מוכנות אמיתית מול קהל היעד, והשליטה בנושאים שקרובים אליו.

יחד עם התכנון והעיצוב אנו ניתן לכם ייעוץ מלא כיצד להופיע ולשכנע בצורה הטובה ביותר. אנו נתרגל את ההופעה, וניתן לכם מענה וליווי אישי לפרוייקט שלכם!

עם ניסיון של שנים בשיווק ותקשורת אנו כאן בשבילכם להפוך כל רעיון להצלחה!

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל כדי שהמצגת שלכם תהיה מקצועית, אפקטיבית, ובסטייל הנכון להצלחה!. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

תלת מימד

תלת מימד

השימוש בתלת מימד מיועד בעיקר לאובייקטים שעדיין לא קיימים במציאות, ויש צורך להמחיש אותם בצורה ויזואלית מושכת את העין.

בתלת מימד המטרה היא המחשה קרובה למציאות ככל שניתן, וגירוי הדמיון בצורה אפקטיבית.
הדמיות תלת מימדיות נפוצות באדריכלות וארכיטקטורה, הדמיות מוצרים שונים, אפקטים בקולנוע וטלוויזיה ועוד.

הדמיות אדריכליות

הדמיות אלו מרהיבות ביותר. עם תאורה ייחודית וזוויות צילום המתאפשרות רק בצורה ממוחשבת – כל פרוייקט נראה חלומי ויוקרתי.

הדמיות אלו הן מורכבות ביותר, ונדרשת להם ידע וכח מחשוב ייחודי. אנו מתמחים בהדמיות חוץ ופנים, סביבה ונוף – ביום ובלילה, ובכל אפקט שנדרש.
בואו להפוך כל חלום לתמונה מוחשית.

לפרוייקט לדוגמה לחצו כאן.

הדמיות מוצרים

הדמיות אלו ממוקדות בהדגמה ספציפית. מוצר או עטיפת מוצר, או קו מוצרים שלם בהתאמה.

במקרים רבים גם מוצרים קיימים עוברים הדמיה ממוחשבת, בכדי לקבל צילומים חדים מזוויות שונות בצורה נקיה ומרשימה.
הדמיות אלו משמשות גם לספרי הדרכה, חוברות הסבר, פרוספקטים וחומרי שיווק מגוונים.

אנו מתמחים בהפקות תלת מימד ובתוצאות פוטו-ריאליסטיות. ביחד נפיק לכם תמונת מוצר חדה ויוקרתית שתתפוס כל עין ותזניק לכם את השיווק!

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל כדי לקחת את החזון שלכם קדימה, בכל פלטפורמה שהיא. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

עיבודי תמונה

שחזור ושיפוץ

שחזור תמונה אומנותי, צביעה דיגיטלית (משחור לבן או ספיה), ותיקוני פגמים וכתמים מחזירים תמונות ישנות לחיים, ומשאירים לכם מזכרת חדה וברורה.

בהליך זה, אנו מתקנים בקפדנות כל חלק פגום בצורה מקצועית, ומשפרים את צבעי התמונה בצורה ריאליסטית.

בהתאם למידת הנזק ומצב התמונה עבודת השחזור היא יסודית ודורשת ירידה לפרטים, פתרונות יצירתיים, ומגע אומנותי שנותן את התוצאה הסופית.

התחילו עכשיו!

אנו בסטודיו פרינס נעשה הכל כדי שהתמונות שלכם יראו מרהיבות, מקצועיות ומלאות חיים. לחצו כאן ליצור קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

0
מתחבר
אנא המתן...
צרו קשר

אנא השאירו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

* שם
* אימייל
* טלפון
* הודעה
דברו איתנו!

צריכים עזרה או תשובה? דברו איתנו בצ'אט אונליין לקבלת מידע מהיר

* שם
* אימייל
צ'אט אונליין
משוב

עזרו לנו להשתפר! עזרו לנו במשוב זה על מנת לייעל ולשפר את השירות

האם אהבתם את השירות?